kontrast Powiększenie tekstuAAA

PRZEDSZKOLE NR 407

ul. Mieczysława Pawlikowskiego 2, 03 – 983 Warszawa, telefon: 22 613 40 14
www.przedszkole407.pl NIP: 113-19-20-032, REGON: 013006018
Oddziały Zamiejscowe Przedszkola nr 407
ul. Guderskiego 9, telefon: 22 671 99 96

Rowerowy maj - BIERZEMY UDZIAŁ!

 

Nasze przedszkole po raz kolejny bierze udział w kampanii ROWEROWY MAJ promującej zdrowy styl życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych. Kampania poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do przedszkola. Rowerowy maj skutecznie zmienia okolicę przedszkola na bardziej bezpieczne i przyjazne rowerzystom zmniejszając liczbę samochodów. Zasady kampanii są bardzo proste: każdy przedszkolak, uczeń i nauczyciel, który w maju dotrze na lekcje w sposób aktywny: na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce, otrzymuje naklejki do rowerowego dzienniczka i na wspólny plakat klasowy. Dla najaktywniejszych uczestników, klas i placówek przewidziane są atrakcyjne nagrody.

ŻYCZYMY SAMYCH AKTYWNYCH PRZYJAZDÓW!

Koordynator kampanii

Magda Wałaszek