ul. Mieczysława Pawlikowskiego 2, 03 – 983 Warszawa, telefon: 22 613 40 14
ul. Guderskiego 9, telefon: 22 671 99 96

GR I A

List Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy

Uprzejmie wyjaśniam, że w związku ze zwiększoną zachorowalnością odnotowaną od kilku dni, w wypadku gdy dzieci pozostaną po godzinach pracy oddziału lub będą przyprowadzone wcześniej niż praca oddziału będą przebywały z dziećmi z innej grupy.

Godziny pracy naszego oddziału:

pon.-pt. 7:00-17:00

W naszej grupie odbywają się spotkania indywidualne rodziców z nauczycielami  w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godzinie 17.
Uprzejmie prosimy o wcześniejszą informację, że Państwo chcecie porozmawiać.
Sylwia Kucharska
Magda Wałaszek

RADOSNYCH, BEZTROSKICH, ALE PRZEDE WSZYTSKIM BEZPIECZNYCH WAKACJI.

NIECH TEN LETNI CZAS BĘDZIE WYPEŁNIONY

NIEZAPOMNIANYMI CHWILAMI I WRAŻENIAMI.

coolDO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU!cool

Zamierzenia na II semestr 2020/2021 – oddział dzieci 3-letnich

• Praca nad obszarami wymagającymi doskonalenia poprzez dostosowanie treści, metod i środków dydaktycznych, form do potrzeb każdego dziecka

• Stosowanie metod aktywizujących w pracy z dziećmi ( pedagogika zabawy, drama, Ruchu Rozwijającego W. Sherborne, aktywne słuchanie muzyki wg Batii Strauss )

• Kształtowanie umiejętności hamowania reakcji agresywnych

• Kształtowanie prawidłowych postaw społecznych

• Dalsze wdrażanie dzieci do przestrzegania norm i zasad obowiązujących w grupie

• Wspieranie samodzielnych działań dzieci

• Rozwijanie twórczej wyobraźni poprzez udział w konkursach

• Udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Wyzwania Teodora” - rozwijanie kreatywności i twórczego myślenia, kształtowanie empatii wobec innych osób, kształtowanie postawy proekologicznej, upowszechnianie zdrowego trybu życia

• Realizacja Innowacji pedagogicznej „Sensorozwijanki – widzę, czuję smakuję” - polega na wykorzystaniu różnych metod, by wspierać ogólny rozwój dzieci w zakresie integracji zmysłów (równowagi, propriocepcji, dotyku, węchu, słuchu, smaku).

• Udział w ogólnopolskiej akcji „Zdrowo i sportowo” - jej głównym celem jest aktywizacja ruchowa dzieci.

• Praca Metodą Projektu - „Kucharka”

• Zabawy Odimienną Metodą Nauki Czytania wg I. Majchrzak