GR VI B

W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą nas wszystkich zachęcam

dzieci i rodziców z mojej grupy do wspólnej zabawy edukacyjnej on-line.

Kochane Dzieci, Szanowni Rodzice!
Witajcie po weekendowej przerwie .
Mam nadzieję, że rodzinny relaks się udał ? Pogoda nam dopisała. Teraz czeka Was mnóstwo zabaw z wiejskimi zwierzątkami w roli głównej. Pieski, kotki,kaczuszki, koniki...Lubicie je?
Zastanowimy się, jakie zwierzątka można spotkać na wsi. Będziemy je spisywać , rysować, malować, lepić różnymi technikami.
Pooglądamy książeczki o zwierzątkach. Poszukacie ich w swoich domach i obejrzycie razem z rodzicami, rodzeństwem.
Pobawimy się do słów piosenki: "Jak chodzą zwierzątka" , posłuchamy odgłosów z gospodarstwa wiejskiego.
Porozmawiamy o tym jak powstaje chleb, obejrzymy to krok po kroku, na prezentacji multimedialnej. A może upieczecie z rodzicami pyszny domowy chlebek.
Obejrzymy również "Domowe Przedszkole", pokażcie też rodzicom, bo to jest program z ich dzieciństwa, z mojego również:
Pozdrawiam Was serdecznie
p. Marta

Pani Logopeda, zachęca do stworzenia kreatywnej pomocy do ćwiczeń oddechowych

Informacje o grupie VI B

Godziny pracy oddziału  7:00 - 17:00

Godziny posiłków:

Śniadanie 9:00 - 9:20

II Śniadanie 12:00- 12:20

Obiad  14:30- 15:00

Dzwonek do sali 15

Zajęcia dodatkowe: