ul. Mieczysława Pawlikowskiego 2, 03 – 983 Warszawa, telefon: 22 613 40 14
ul. Guderskiego 9, telefon: 22 671 99 96

GR II

Szanowni Rodzice!

W październiku poznamy różne stany emocjonalne oraz sposoby ich wyrażania. Skupimy się na nauce empatii, a także kształtowania pozytywnej samooceny. Będziemy kształtować umiejętność zgodnej zabawy za pomocą zabaw muzyczno-ruchowych. W drugiej połowie miesiąca rozpoczniemy projekt badawczy „Drzewo”, podczas którego dzieci zgłębią wiedzę na temat budowy, rodzajów i właściwości drzew. W ramach projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury” nasz miś Tysio rozpocznie wędrówkę do Waszych domów, aby razem z Wami przeżywać przygody opisane w literaturze dziecięcej. Rozpoczniemy również innowację pedagogiczną „Mały Europejczyk poznaje Europę” od podróży do Czech.
Wyruszymy również w bajkową wyprawę w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Bajkowa wyprawa”.  Weźmiemy udział w Europejskim Tygodniu Kodowania.

W grupie będziemy obchodzić Dzień Poczty Polskiej oraz Dzień Dyni.

Szanowni Rodzice!

Nasze przedszkole bierze udział w projekcie "Przyjemne eMOCje" organizowanym przez Instytut Rozwoju Emocji. Na tablicy ogłoszeń w szatni naszej grupy znajdziecie Państwo informacje na temat projektu. W półeczkach dzieci znajdziecie Państwo zgody na badania dzieci z wiedzy nt. emocji. Prosimy o zapoznanie się z projektem i zachęcamy do współpracy.

Szanowni Rodzice!

Dnia 20.09. (wtorek) świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji integrowaliśmy się w trakcie wspólnych zabaw przy muzyce oraz z chustą animacyjną.

Szanowni Rodzice!

Zapraszamy do kącika logopedycznego, w którym pani Martyna przygotowała logopedyczną grę dla dzieci:

Szanowni Rodzice!

Zapraszamy na zebranie, które odbędzie się dnia 15.09. (czwartek) o godzinie 16:45.

Szanowni Rodzice!

Dnia 15.09. (czwartek) będziemy obchodzić Dzień Kropki.

Szanowni Rodzice!

We wrześniu skupimy się na integrowaniu grupy. Poznamy zasady panujące w grupie oraz zasady bezpieczeństwa podczas zabawy w sali i ogrodzie przedszkolnym. Będziemy wspólnie bawić się z wykorzystaniem pedagogiki zabawy. W drugiej połowie września będziemy mówić na temat nadchodzącej jesieni. Zapoznamy się z zapisem graficznym imion dzieci wg Metody Odimiennej Ireny Majchrzak. Nasza grupa dołączy do Ogólnopolskiego Projektu Czytelniczego „Mały miś w świecie wielkiej literatury”. Nasza grupa dołączyła do programu online Akademia Veolia – Zdrowie i integracja.

We wrześniu będziemy obchodzili Dzień Kropki oraz Dzień Przedszkolaka

Organizacja pracy gr II