GR III

SZANOWNI RODZICE! 03.04.2020

Dziś proponujemy zabawy matematyczne z baziami. Będziemy przeliczać oraz tworzyć zbiory. Zapraszamy też do założenia hodowli fasoli.

SZANOWNI RODZICE! 02.04.2020

Dziś zapraszamy Was do przeczytania wiersza, oberzenia prezentacji i zapoznaniem się z wygląem różnych gniazd ptaków. Będziecie mogli wykazać się pomysłowością przy projekcie gniazda.

SZANOWNI RODZICE!

We środę zapraszamy do obejrzenia i wysuchania interpretacji wiersza J. Tuwima "Ptasie radio". Zapoznamy się również ze znakiem graficznym litery s. Na koniec zapraszamy do zabaw ruchowych.

SZANOWNI RODZICE!

Dziś zapoznamy się z przysłowiem "Kwiecień plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata." Zapoznamy się z występującą w kwietniu zróżnicowaną pogodą, stworzymy kalendarze pogody oraz zapoznamy się z piosenką.

SZANOWNI RODZICE!

Rozpoczynamy temat o wiośnie. Dzisiaj zapraszamy do obejrzenia prezentacji o zwiastunach wiosny, oraz do wykonania bazi.

SZANOWNI RODZICE!

W tym tygodniu zapraszamy do zapoznania się z prezentacją „Szanujemy książki”, oraz zachęcamy do zabawy w ankieterów :)

W piątek podsumujemy metodę projektu „Książka”, odsłuchamy piosenkę oraz rozwiążemy łamigłówki.

SZANOWNI RODZICE!

Będziemy Państwu cyklicznie przekazywać materiały do pracy z dziećmi w domu. W najbliższym czasie kontynuujemy metodę projektu „Książka”. Poprzez wiersz będziemy rozwijać u dzieci umiejętność uważnego słuchania krótkich utworów literackich, oraz rozwijać wyobraźnię twórczą i zdolności manualne w trakcie wykonywania pracy plastycznej i karty pracy.