kontrast Powiększenie tekstuAAA

PRZEDSZKOLE NR 407

Spotkanie z Mikołajem

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 14 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola. Oczekując upragnionego Gości wszystkie dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach przygotowanych przez pomocnikó w Świętego Mikołaja. Po zakończonej zabawie dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe na widok Świętego Mikołaja. Oprócz worka pełnego prezentów św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami przygotowanymi specjalnie na tę okazję oraz własnoręcznie przygotowanymi pracami plastycznymi. Spotkanie ze św. Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym przedszkolakom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci, a niektórzy z nich mówili że nie mogą się doczekać kolejnej Jego wizyty.