kontrast Powiększenie tekstuAAA

PRZEDSZKOLE NR 407

GR VIII

                SZANOWNI RODZICE!!

 

Dnia 4.02.2019 r. (poniedziałek) zmieniamy godziny posiłków. 

Aktualne godziny:

I śniadanie 9:00 - 9:20

  II śniadanie 12:00 -12:20

                                                    Obiad 14:30 -15:00

 

 

Dnia 20.02.2019r jedziemy na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik. Wyjazd ok godziny 9.30.  W tym dniu śniadanie będzie podane ok godziny 8.40 - bardzo prosimy o wcześniejsze przyprowadzenie dzieci do przedszkola.

 

Dnia 25.02.2019r rozpoczynamy projekt edukacyjny Teatr. Serdecznie zachęcamy do włączenia się w nasz projekt w formie : przynoszenia rekwizytów związanych z tematem, wystąpienia w roli eksperta, przygotowanie ciekawych prezentacji , prac plastycznych wspólnie z dzieckiem. Wszelka aktywność bardzo mile widziana :)

 

 

 

 

Dzieci będą otrzymywać do domu w piątki karty pracy do wglądu dla rodziców. Bardzo prosimy o czytanie w domu z dziećmi tekstów przerabianych w ciągu tygodnia w przedszkolu - w ramach  utrwalenia i nauki czytania. Dodatkowo dla chętnych  będą dawane do domu karty pracy grafomotoryczne.